Bentolit

Bentolit představuje doplněk stravy určený ke snížení tělesné hmotnosti a hubnutí. Základ tohoto oblíbeného instantního nápoje tvoří především vulkanický neboli sopečný jíl (tzv. bentonit) a rostlinné extrakty (např. z pampelišky, zázvoru, fenyklu, sóji, ovsa nebo kávovníku).

Bentolit urychluje spalování tuků, zabraňuje jejich ukládání v problémových partiích těla, podporuje trávení a metabolismus, zajišťuje očistu těla od toxických látek, potlačuje chuť k jídlu, pozitivně působí na pokožku (zvyšuje její napětí, odstraňuje strie a eliminuje celulitidu), zlepšuje stav vlasů a nehtů, posiluje imunitu a celkové zdraví organismu.

Reakce zákazníků:

Jana (48 let): Postupem času jsem přibrala. Dlouho jsem s tím měla problémy a pak najednou BUM - za měsíc jsem všechno shodila! Děkuji těm, kteří vymysleli BENTOLIT. Má zvláštní chuť, ale zmírní chuť k jídlu a nebudete po něm mít těžký žaludek. Je to první produkt, díky kterému jsem zhubla skoro 13 kg! Ze začátku jsem hubla pomalu, ale později to šlo skoro 1 kg za den.

Andrea (28 let): Upřímně jsem hubla kvůli muži, kterého miluju. Je štíhlý a já jsem vždycky byla trochu tlustá. Zhubla jsem s tímto přípravkem více než 10 kg a také jsem začala chodit do posilovny. Bentolit je fakt skvělý produkt. Pořád ho někdy piju, když nestihnu cvičit, nebo když toho hodně sním na dovolené.

Iva (35 let): Po porodu jsem hodně nabrala. Když jsem přestala kojit, na radu kamarádky jsem začala užívat Bentolit. Ten mi vyřešil hned několik problémů najednou. - Očistila jsem si tělo, zhubla jsem, snížila se mi chuť k jídlu, mé akné zmizelo a moje pleť byla hladká. Tento sopečný jíl je pro mě skutečnou spásou. Neznám lepší detoxikační přípravek.

Gabriela (40 let): Dříve jsem si myslela, že se z jílu dělají jen masky a zábaly. Náhodou jsem viděla jíl Bentolit, objednala jsem ho, vyzkoušela a jsem spokojená. Po týdnu jsem se cítila lépe. Moje trávení se vrátilo k normálu a těžký pocit v žaludku zmizel. A za týden jsem zhubla asi 3 kg!

Jarča (44 let): Piju jíl už asi 5 let. Skvělý detox, moje kůže vypadá skvěle. Nadváha je pryč, i když jsem měla navíc jen 5 až 7 kg. Piji jíl, abych se očistila a předcházela vzniku nadváhy každých pár měsíců. Bentolit je navíc vynikajícím zdrojem minerálů, vitamínů a stopových prvků. Spíše než polykat chemii, které jsou naše lékárny plné, raději piju jíl.

Marie (39 let): Ráda piji Bentolit. Je to přirozený a neškodný přípravek, aspoň tomu věřím. Předtím jsem pila jíl od jiného výrobce, ale bolel mě po něm žaludek a vyskytly se u mne problémy se zažíváním. Po přechodu na Bentolit to všechno přestalo a cítím se skvěle.

LOVE AFFAIRS